با سلام و عرض ادب

مؤسسه نشر و مدیریت آثار Bilgili در بخش فارسی مجموعه خود با هدف بسترسازی برای معرفی نویسندگان فارسی‌زبان در سطح جهانی و حفظ حقوق مادی و معنوی آثار ایشان، اقدام به برنامه‌ریزی در این حوزه و ارائه خدمات حرفه‌ای نموده است.
این مجموعه افتخار دارد با عقد قرارداد و مدیریت برنامه نویسندگان و پدیدآوران عرصه کتاب، خدمات ذیل را با بهترین کیفیت ممکن و براساس استانداردهای جهانی حوزه نشر به فرهیختگان گرامی ارائه نماید:

۱- انجام خدمات کامل آماده‌سازی فنی اثر شامل ویرایش، بازخوانی، صفحه‌آرایی، طراحی جلد و… در سریع‌ترین زمان ممکن و بهترین کیفیت.
۲- در صورت تمایل نویسنده برای چاپ اثر در داخل کشور، انجام تمامی مراحل دریافت مجوزهای چاپ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و انتشار اثر توسط انتشارات سیام، وابسته به مؤسسه Bilgili.
۳- در صورت تمایل نویسنده برای چاپ اثر در خارج از کشور، اخذ تمام مجوزهای انتشارِ بدون سانسور کتاب از وزارت فرهنگ ترکیه، چاپ آن، انتقال نسخه‌های چاپی کتاب به ۱۵ انبار مؤسسه در سایر نقاط دنیا و ارسال کتاب به سراسر جهان.
۴- در صورت تمایل نویسنده، پیگیری عقد قرارداد با ناشران معتبر کشورهای مختلف در جهت ارائه خدمات ترجمه کتاب به زبان‌های مختلف و انتشار آن.
۵- فروش کتاب به‌صورت کاغذی، الکترونیکی و صوتی و امکان نظارت آنلاین صاحب اثر بر تمامی مراحل فروش.
۶- فراهم کردن شرایط حضور نویسنده و پدیدآورنده در نمایشگاه‌های کتاب کشور ترکیه و برگزاری مراسم رونمایی و امضای کتاب برای ایشان.
۷- ارائه و اجرای ایده خلاقانه برگزاری جشن امضای کتاب در کنسرت‌های فصلی و سالیانه بزرگان موسیقی ایران در امارات و ترکیه و امکان دسترسی ایرانیان به آثار هنوز در ایران انتشار نیافته.
۸- اجرای حرفه‌ای مدیریت شبکه‌های مجازی صاحبان اثر توسط کارشناسان متخصص و ارتقای حضور مجازی نویسندگان در پلتفرم‌های مختلف و مدیریت فعالیت‌های تبلیغاتی ایشان.

در پایان خاطرنشان می‌سازد در صورت تأیید گروه ارزیابی (متشکل از اساتید دانشگاه‌های کشور ترکیه)، کتاب به زبان ترکی استانبولی ترجمه خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

info@bilgilimenajerlik