GRAFİK TASARIM

Eserinizi en iyi pazarlama ve insanlara tanıtma yöntemi, eserinizin güzel tasarımlarının olmasıdır. Profesyonel Grafik Tasarım departmanımız sizler için hizmetinizde!

EMRE BERBER

Emre BERBER, Grafik tasarım, web tasarım, video editörlüğü gibi konularda uzman olan, Bilgili Edebiyat Menajerlik Ofisi’nin Grafik Tasarım Müdürüdür. Birçok yazara kitap kapakları, sosyal medya içerikleri, video çekimleri tarzında hizmetler sunmuştur ve sunmaya devam etmektedir.

DAHA FAZLA BİLGİ AL

EN KALİTELİ HİZMET BİZDE!

Çoğu yayınevi yazarlarına Grafik tasarım, yani; kitap kapakları, sosyal medya tasarımları gibi kendilerini pazarlayabilecekleri alanlarda etkili bir biçimde yardımcı olamıyorlar çünkü tasarıma ve güzelliğe önem vermiyorlar. Bu da yazarların eserleri ne kadar güzel olursa olsun insanların kitapları satın alırken kararsızlığa sürüklüyor. Çünkü içeriğin önemli olması kadar görsel zevke hitap etmesi de gerekiyor. Bilgili Edebiyat Menajerlik Ofisi olarak, siz yazarların kitaplarının daha çok satılması ve daha çok okurun ilgisini çekmesi için Emre BERBER önderliğinde tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Kitap kapağı tasarımları, Web sitesi tasarımları, Sosyal medya tasarımları, Yazar kimliğiniz için kurumsal tasarımlar gibi tasarım hizmetleri veriyoruz. Kitaplarınızı daha etkili bir biçimde pazarlamanız için sizlere tasarım alanında en iyi ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz!