Kübra DEMİR

Kendimi tanıtmaya beni yansıttığını düşündüğüm bir cümleyle başlamak istiyorum…

Johann Wolfgang von Goethe, Genç Werther’in Acıları eserinde şöyle bir cümle yazmış: “..İki ömrüm olsun isterdim; biri yaşamak, diğeri okumak için…”

Küçük bir çocukken annemin ve babamın bana okuduğu kitaplarla başlayan edebiyat sevgim yıllar geçtikçe arttı. Artık okumalarımın yanında yazmaya da başlamıştım. Sabaha kadar yazdığım ve okuduğum günlerde sadece birkaç saatlik uykuyla okula gidip gelip yazmaya ve okumaya kaldığım yerden devam ettiğim günleri hatırlıyorum. Okumak ve yazmak benim için bir tutku hâline gelmişti. Zamanla bu tutkularıma vakit ayırmak benim için zorlaşmaya başlamıştı. Çünkü ben bir sayısal öğrencisi olmuştum. Bu karar benim için aldığım en büyük ve yanlış kararlardan biriydi. Gittikçe uzaklaşmaya başlamıştım o tutkunu olduğum kitaplardan ve çok sevdiğim edebiyattan. Yıllar sonra fark ettim bu kararımın yanlış bir karar olduğunu ve değişmesi gerektiğini. İşte o gün bir sosyal medya hesabı açtım ve bu hesapta okuduğum kitapları paylaşmaya başladım. Sonunda doğru bir karar alarak tutkularımın peşinden gitmeye karar verdim. Çünkü benim için kaybedenler yalnızca vazgeçenlerdi. Ve ben hiç vazgeçmedim. İlk olarak bölümümü değiştirdim. Ardından okumalarımı arttırıp, okuduklarımla ilgili yazılar yazıp, sosyal medyada gönderiler paylaşmaya başladım. Bilgili Edebiyat Menajerlik Ofisi ile karşılaşmam da sosyal medya aracılığıyla oldu.

Ben Kübra Fatma Demir. Bilgili Edebiyat Menajerlik Ofisi’nde yazar dedektifi olarak görev alıyorum. Tıpkı diğer yazar dedektifi arkadaşlarım gibi ben de yeni yazarlar keşfediyor ve yazar adaylarımızın ya da yazarlarımızın eserlerini her biri alanında uzman olan, donanımlı seçici kurulumuza sunuyorum. Sizler de yazılarınızın bir esere dönüşmesini istiyorsanız bana veya Bilgili Edebiyat Menajerlik Ofisi’nde görev alan yazar dedektifi arkadaşlarıma yayınlanmasını istediğiniz yazılarınızı gönderebilirsiniz. Unutmayın ki sendelediğinizde ya da düştüğünüzde değil ayağa kalkmadığınızda yenilirsiniz. Siz de tutkunuzun peşinden gitmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygı ve sevgiyle…

Kübra DEMİR