Nahla Jabakhanji

نهلة جباخانجي

مترجمة ماهرة ومحترفة، حاصلة على شهادة البكالوريوس في مجال الترجمة وحاصلة على شهادات مختلفة ايضاً في هذا المجال. لدي خبرة واسعة في مجال الترجمة. وقد بدأت مؤخرًا في ترجمة الكتب. اتقن اللغات بشكل شامل وأستخدم تقنيات الترجمة الحديثة لتقديم ترجمات عالية الجودة. لدي خبرة سابقة في ترجمة مجموعة متنوعة من المواضيع، بما في ذلك الأدب والتكنولوجيا والعلوم والأعمال التجارية. أسعى دائمًا لتقديم ترجمات دقيقة ومتقنة، وأستطيع اختيار الكلمات المناسبة ونقل المعنى بوضوح ودقة.
ترجمة الكتب ليست مجرد مهمة بل هي فن رفيع وجميل. لذلك أعتقد أن ترجمة الكتب تعد وسيلة رائعة لمساعدة الأشخاص وتغيير حياتهم، أمنح القراء الفرصة لاستكشاف ثقافات مختلفة والاستفادة من المعرفة والحكمة التي تحملها هذه الكتب.
أنا شخص يهتم بالتطور الشخصي والمهني. أسعى دائمًا لتحقيق النجاح والتميز في كل ما أقوم به. أعتقد بقوة أن العمل الجاد والالتزام يمكن أن يؤديان إلى إحداث تغيير إيجابي في حياتي وحياة الآخرين.
أهدافي المستقبلية هي تحقيق نجاح مهني رائع وأن أكون ذو أثر إيجابي على المجتمع من حولي. أسعى لمواصلة التعلم وتطوير مهاراتي من أجل تحقيق هذه الأهداف وتجاوز توقعاتي الشخصية وتحقيق التطلعات المهنية.
“الترجمة هي نافذة إلى عالم جديد.”

Nahla jabakhanji
Deneyimli ve uzman bir çevirmenim. Çeviri alanında lisans derecesine ve çeşitli sertifikalara sahibim. Geniş bir çeviri deneyimine sahip olmanın yanı sıra son zamanlarda kitap çevirisi yapmaya başladım. Dil becerilerim oldukça kapsamlıdır ve modern çeviri tekniklerini kullanarak yüksek kaliteli çeviriler sunabilirim. Daha önce edebiyat, teknoloji, bilim ve iş dünyası gibi çeşitli konularda çeviri yapmış bir geçmişe sahibim.
Kitap çevirisi, yalnızca bir görev değil, aynı zamanda zarif ve güzel bir sanattır. Bu nedenle kitap çevirisi, insanlara yardımcı olma ve yaşamlarını dönüştürme harika bir fırsat sunar. Okuyuculara farklı kültürleri keşfetme imkânı tanır ve bu kitapların içerdiği bilgi ve bilgeliğe erişmelerine olanak sağlar.
Kişisel ve mesleki gelişime büyük önem veren biriyim. Her zaman başarı ve mükemmeliyeti hedeflerim. Çalışkanlık ve bağlılık, hem kendi hayatımda hem de diğer insanların hayatlarında olumlu değişiklikler yaratabileceğine inandığım önemli değerlerdir.
Gelecekteki hedeflerim, büyük bir mesleki başarı elde etmek ve çevremde olumlu etkiler yaratmaktır. Bu hedeflere ulaşmak ve kişisel beklentilerimi aşarak profesyonel hedeflerime ulaşmak için sürekli olarak öğrenmeyi sürdürmeyi amaçlıyorum.
“Çeviri, yeni bir dünyaya açılan bir penceredir”

Nahla Jabakhanji

نهلة جباخانجي