Selami AKKAYA

İnsan için en değerli şey; muhakkak emeğinin karşılığını alabilmesidir…

Bir bahçeye ekilen çiçek nasıl yeşerdiğinde, meyve verdiğinde seni mutlu ediyorsa yazmış olduğun, uğruna günlerini harcadığın, maddi manevi fedakârlıklar yaptığın eserinin de hak ettiği değeri görmesini, basılıp dağıtılmasını, okunmasını, eleştirilmesini elbette istersin. İşte bu yüzden doğru yerdesin!

         Her insanın bir desteğe ihtiyacı vardır. Bu destek ne kadar doğru olursa senin için o kadar faydalı olacaktır. Bugün yazmış olduğunuz eseri hakkıyla okuyacak ve eleştirecek bir insan bulmak çok zor, çevremizdekilere binbir ricada bulunup eserinizi okuyup yorum yapmasını istersiniz fakat arkadaşınız ya sizi kırmamak için ya da belki de eseri tam okumadığından “güzel olmuş” deyip geçiştirecektir belki de. İşte bu yüzden emeklerinizin kaybolmaması için Bilgili Menajerlikten destek almalısınız, bu destek sizin yazarlık yolunda elde edeceğiniz en büyük kazançlardan biri olacaktır.

         Bu arada ben Selami Akkaya, edebiyat öğretmeniyim. Okumak en büyük uğraşlarımdandır. Yazanlara yol göstermeye bayılırım. Şiir yazmam ama okumaya bayılırım. Hayatımın bir kısmı da gezmekle geçti, birçok ülke ve birçok insan tanıdım. Sizi de tanımak için sabırsızlıkla bekliyor olacağım.

 

Selami AKKAYA